Terasový ohrievač v party stane

 

Spravte si neobvyklú oslavu v našom party stane, garantujeme, že na vaše narodeniny už nikto nikdy nezabudne. Namiesto reštaurácie, klubu alebo tepla vašej obývačky sa vaše narodeniny usporiadané v party stane zaručuje nezabudnuteľný zážitok. ako pre vás, tak i pre vašich priateľov a známych.

Nemusíte sa obávať nepriaznivého počasia, či je vonku -10 stupňov, a sneží a fúka, party stan je vhodný aby bránil hostí pred zimou a vetrom. Štyri plné steny stanu zaručí závetrie a pevná a silná nepremokavá plachta z kvalitnej OXFORD látky s PVC alebo PU vrstvou zabezpečuje dokonalú ochranu pred nepriaznivým počasím.

Silnejšieho vetra sa tiež nemusíte obávať. V stane budete mať závetrie. Stánok treba riadne ukotviť, na to slúžia kolíky, ktoré vám zadarmo zabezpečíme, aby ste ich nemuseli inde zháňať. 8 alebo 12kusov kolíkov vám pribalíme k stanu ( podľa rozmeru stanu) . Ak by ste mali zlé poveternostné podmienky, tak je vhodné stan sekundárne kotviť prídavnými kolíkmi s lanami. Rozloženie stanov je veľmi jednoduché a rýchle, zvládnete to aj sám, a to za pár minút. Po oslave zase nebudete mať starosti, stánok rýchlo zložíte, a uskladníte napr. v garáži.

Podľa počtu hostí si môžete vybrať menší, stredný alebo veľký stan, rozmery sú: 2x2, 2x3, 3x3, 3x4.5, 3x6, 4x4, 4x6 a 4x8m. Každý si nájde aj farebné prevedenie, ktoré mu najviac hodí. napr. biela, béžová, oranžová, červená, modrá, zelená, čierna.

V príjemnom počasí môžete usporiadať grilovačku na záhrade, najchutnejšie gurmánske pochúťky viete pripraviť práve na grile. Skúste zaexperimentovať, hostia určite ocenia vašu snahu.

Pokiaľ ste vystihli chladné počasie, v party stane nesmie chýbať terasový ohrievač . Môžete si vybrať väčší, vyšší model, ktorý vykúri aj stan väčších rozmerov- 23-25 m2, alebo keď máte menší skladací stánok menší stolový ohrievač, ktorý stačí na vykúrenie 7-9 m2. Treba zabezpečiť klasickú plynovú bombu a o teplo máte postarané na cca.12 hodín. Okrem plynovej bomby treba dbať už iba na vetranie uzavretého priestoru kvôli dostačujúcemu prísunu kyslíku.

Ohrievače sú rýchlo pripravené na použitie a ich regulácia teploty je veľmi jednoduchá. Počas vašej narodeninovej oslave nie je potrebné o ohrievače starať. Sálajúce teplo a pohľad na horiaci oheň vytvorí na vašej oslave magickú atmosféru, hostia si budú pamätať tú najzaujímavejšiu party na okolí. No nie je to super pocit?


TOPlist