Vitajte v predajných stánkoch

Na slovenský trh Vám prinášame za veľmi výhodné ceny 100% nepremokavé profi predajné stánky s troma stenami GRÁTIS, ktoré vďaka svojej všestrannosti môžu poslúžiť aj ako altánky do záhrad, párty stánky, reklamné a výstavné stánky, cateringové účely. Tieto rýchlorozkladacie stánky spĺňajú naše smernice a certifikát CE.

Naše stánky majú kvalitnú látku s pogumovaním na strešnej plachte. Je odolnejšia, ako niektoré hrubšie plachty, ktoré majú nekvalitnú látku s hrubou vrstvou pogumovania, pôsobia tak odolne no guma nie je tak odolná ako kvalitná látka!!! Oceľová konštrukcia je pevná na rozdiel od ľahších rovnako vyzerajúcich stánkov, ktoré sa môžu ľahko zlomiť. Väčšina ľahších konštrukcií má pätku 7cm mi 8,5cm a o 1/4 viac ocele!!!

Otestovali sme veľa stánkov od distribútorov v strednej Európe a naozaj nieje jedno odkiaľ stánok zakúpite, lebo väčšina distribútorov pozerajú najprv na cenu a potom na kvalitu! Pre nás je kvalita prvoradá!!!

Ihneď k odberu!

V prípade otázok a objednávok nás neváhajte kontaktovať na:http://stanky.wbl.sk/google3a572d562a98cd5e.html

tel. č. 0944 431 230

e-mail: lacnestanky@gmail.com

http://predajnystanok.info

 V prípade že si stan poškodíte napríklad slabým kotvením, prepravou či skladovaním môžete si dokúpiť náhradné diely. Platí len pre naše stánky.

TOPlist